fbpx

SZKOLENIA Z APLIKACJI FOLII PPF, DETAILINGU I DECHROMINGU

Chcesz rozpocząć swoją karierę w branży detailingu? A może masz już doświadczenie ale chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności i dowiedzieć się czegoś więcej? Jesteś w dobrym miejscu!

Jesteśmy firmą która codziennie zajmuje się nowymi i używanymi samochodami w zakresie pełnego detailingu, ochrony lakieru powłokami ceramicznymi i foliami PPF. Wykonujemy korekty lakieru, detailing wnętrza, oklejanie chromów (dechroming), przyciemnianie lamp, zmianę koloru foliami i wiele więcej. 

Do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na solidną dawkę praktyki podpartą nie mniej ważną wiedzą teoretyczną. A to wszystko w prawdziwej firmie detailingowej blisko centrum Warszawy!

Wybierz interesujący Cię temat szkolenia i skontaktuj się z nami aby omówić szczegóły, poznać ceny i dostępne terminy!

Napisz do nas na Fb, wyślij e-mail na adres warszawskiblysk@gmail.com lub zadzwoń: tel. 500170861

Aplikacja Folii Ochronnych PPF

Folie ochronne PPF to nasza główna specjalność w codziennej pracy i w szkoleniach. Jeśli zależy Ci na tym aby nauczyć się tego niezwykle trudnego i wymagającego skupienia na szczegółach fachu to nie mogłeś trafić lepiej. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe dla osób początkujących które nie miały nigdy styczności z PPF oraz szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności dla osób które mają już doświadczenie w pracy z foliami PPF. Możemy nauczyć Cię wszystkiego począwszy od oklejania małych elementów (lampy, wnęki klamek, słupki) aż po oklejanie całego auta. Dowiesz się wszystkiego co dotyczy folii PPF, narzędzi i techniki pracy. Poznasz przydatne triki i najważniejsze zasady w pracy z PPF. 

ADEB518C-E9D8-4789-9FAE-89E4C2F936EF
dechroming warszawa 17

Korekta Lakieru i Aplikacja Powłok Ceramicznych

Korekta lakieru (polerowanie maszynowe) zakończone aplikacją powłoki ceramicznej to podstawowa umiejętność każdego Detailera i podstawowa usługa w każdym studio detailingu. Jeśli chcesz nauczyć się polerowania lakieru różnymi maszynami, chcesz wycinać rysy i pozostawiać idealnie wykończony lakier bez hologramów i zmatowień to doskonałe szkolenie dla Ciebie. Poza nauką wykonywania korekty lakieru poznasz także różne rodzaje powłok ceramicznych i nauczysz się ich aplikacji na różne powierzchnie. Dzięki temu szkoleniu będziesz mógł samodzielnie wypolerować i zabezpieczyć każde auto! 

Detailing od podstaw

Chcesz zacząć przygodę z detailingiem od zera i poznać wszystkie najważniejsze tajniki tej branży? Podczas tego szkolenia poznasz wszystkie najważniejsze procesy począwszy od mycia detailingowego, przez oczyszczanie i przygotowanie lakieru pod aplikację różnych preparatów. Nauczysz się nakładać wosk na lakier, czyścić tapicerkę skórzaną, prać tapicerkę materiałową, sprzątać wnętrza aut i przygotowywać auta do wydania. Zapoznasz się z różnymi narzędziami i rodzajami chemii które są niezbędne w codziennej pracy przy detailingu różnych samochodów! 

Zabezpieczenie lakieru warszawa 22
D655BE38-E857-4D44-B3DA-D86D69344610

Dechroming i oklejanie foliami do zmiany koloru

Rozszerzając swoje umiejętności o oklejanie aut foliami zyskasz wielu nowych klientów! Nauczymy Cię jak aplikować folie do zmiany koloru samochodu, jak oklejać małe i duże elementy folią z klejem kanalikowym. Możemy nauczyć Cię pełnego zakresu dechromingu czyli oklejania chromowanych listew i innych elemntów samochodu na czarno! 

Szkolenie na życzenie

Chcesz wziąć udział w szkoleniu którego zakres ustalisz z nami indywidualnie? Daj nam znać czego potrzebujesz a my dostosujemy się do Twoich potrzeb. Możemy indywidualnie ustalić zakres szkolenia, przeprowadzić szkolenie biznesowe dotyczące otwarcia i rozwoju własnej firmy detailingowej lub skupić się na innym wybranym przez Ciebie temacie! 

detailing samochodowy warszawa 2
korekta lakieru samochodowego Warszawa 39
Jeśli zastanawiasz się nad tym czy warto oddać swoje auto w nasze ręce
Skontaktuj się z nami lub po prostu przyjedź do nas na niezobowiązującą konsultację!

Warszawski Błysk,
ul. Górczewska 30, Warszawa

Wyślij e-mail
Kontakt telefoniczny: 500170861

Godziny pracy:
Pon – Pt 8:00 – 18:00
Sob – zlecenia ustalane indywidualnie